Centrum pomoci

Rozvoz jídla z restaurací

Jak to funguje?

Bonrest.cz je portál, který spojuje restaurace s lidmi, kteří chtějí objednat jídlo až domů. Cílem je vybudovat dostatečně velkou síť restaurací, které budou nabízet rozvoz jídla až k vám domů v okolí vašeho bydliště, nebo v okolí místa kde jste na cestách.
Veškeré platby provádí zákazník přímo restauraci v momentě kdy je uskutečněn dovoz jídla. Snažíme se zajistit co nejlepší cenu a proto jde nelze platit platební kartou na stránka bonrest.cz abychom zbytečně neprodražovali vaší objednávku. Rozrvoz a cena je výhradně na restauraci a její strategii. Bonrest uživatelům neúčtuje žádné poplatky.

Ano, je třeba vytvořit si profil a vyplňit veškeré potřebné informace aby restaurace věděla kam má jídlo odvézt.

V opačném případě, nebude možné jídlo doručit.

Záleží na každé restauraci, kdo vám jídlo doveze. Ale obvykle se jedná zhruba 30-70 minut od objednávky. V případě, že chcete vědět přesný čas je třeba kontaktovat přímo restauraci přes telefon, který je uvedený v jejich profilu, nebo na webové stránce restaurace.

Za rychlost dovozu neručí Bonrest.cz ale každá restaurace sama.

Ano samozřejmě. Recenze nám pomůže hodnotit restauraci a její služby. Stejně tak jako naše služby. Recenze bude nejdříve schválena administrátorem a následně zveřejněna na portále bonrest.cz
U každé restaurace, je kolonka s otvírací dobou. Navíc můžete v popisku restaurace vidět jestli je otevřená, zavřená či bude brzy zavírat. Otevírací doba každé restaurace se může lišit.

Rešení problémů

Pokud vám nedorazila objednávka, tak bude chyba na straně restaurace, kam je třeba zavolat či napsat email a rešit problém přímo s danou restaurací.

Portál Bonrest.cz se snaží co nejvíce sledovat dostupnost objednávek a případné pochybení restaurace bude osobně s restaurací řešit. V případě, že se problém bude opakovat, restaurace bude z důvodu nespolehlivosti smazána ze seznamu a již nebude možné z dané restaurace jídlo objednávat. Tedy třikrát a dost.

V případě, že budete chtít platit platební kartou tak je třeba informovat restauraci o této skutečnosti pomocí telefonu uvedeného v jejich profilu, jestli akceptují platební karty v případě rozvozu jídla. Bonrest momentálně nepříjímá žádné platby za objednávky jídla. Vše si zažizuje každá restaurace zvlášť.

V případě, že se vám nepovede kontaktovat danou restauraci, či nastane jiný problém, tak nás neváhejte kontaktovat a my se budeme snažit problém co nejlépe řešit.

Pokud si nejste jistí, tak nás neváhejte kontaktovat a popřípadě udělit restauraci recenzi na základě vaší zkušenosti.

Každá restaurace, je samostatně zodpovědna za své jídlo a případné nedostatky je třeba řešit prímo s restaurací, která vám jídlo dovezla.

Bonrest.cz neručí za kvalitu potravin ani pokrnů, které jsou restauracemi připravovány. V případě, že se bude problém s jídlem opaktovat, budeme s restaurací danou situaci řešit osobně.

V tomto případě, neváhejte kontaktovat restauraci u které jste si jídlo objednali a informujte se na stav vaší objednávky. Telefon najdete přímo v profilu restaurace.

Popřípadě, můžete udělat objednávku jídla telefonicky na číslo dané restaurace.

Při vytvoření profilu, objednávky či rezervace musí přijít potvrzovací email, který je nutno potvrdit, nebo je v něm informace o objednávce či rezervaci.

Prosím v případě, že vám email nedorazil a zkotrolovali jste složky hromadné a Spam, tak nás kontaktujte pomocí formuláře.

Děkujeme

Snažíme se na každý dotaz odpovědět v co nejkratší možné době. Proto prosím buďte trpělivý.

Děkujeme

Zatím jsme v 27 největších městech v republice a budeme se časem rozšiřovat. Pokud nenajdete vaši oblíbenou restauraci, tak nám o ní dejte vědět a my budeme kontaktovat restauraci, aby se přidala do projektu Bonrest.cz a nabízela rozvoz i v místě vašeho bydliště.

Platby

Momentálně pracujeme na platební metodě, která by vám nejvíce vyhovovala. Zatím je možné platit kartou jen při dodání jídla přímo prodejci jídla.
Ano. Daňový doklad je vám povinna vydat restaurace, ze které jste si objednali jídlo. Bonrest.cz vám žádné doklady nevystavuje.
Pokud si nevíte rady a chcete nás kontaktovat, prosím napište nám v kontaktním formuláři.