HotDog může být plnohodnotné jídlo. USA HotDog

Rozvoz jídla z restaurací

Přidal/a bonrestcz

 

V naší krajině bylo zvykem vyrábět HotDog velice jednoduše. Stačil rohlík, párek a kečup. V podstatě na takovém pokrmu není nic složitého. Ale v jiných zemích a už i u nás můžete pořídit ve stáncích, restauracích či fastfoodech uplně jiné HotDogy než jsme byli zvyklí.

Můžeme se inspirovat třeba Amerikou, kde je tato pochoutka připravována v mnoha  variantách. Můžete při výrobě hotdogu hodně experimentovat. Nemusíte se bát dát do hotdogu zkaramelizovanou cibulku, slaninu, rajče, sýr nebo cokoli jiného. Většinou se dočkáme, že je v klasickém americkém hotdogu cibulka, hodně pálivé omáčky, párek,ve kterém je jen maso a houska je rozříznutá podél a lehce opečná.

Je samozřejmě něco jiného, pokud si dáte hotdog na ulici, nebo si ho dáte jako klasické jídlo v nějaké restauraci jako je Mr.HotDog, kde naleznete širokou nabídku hotdogů na různý způsob. Klasický hotdog pořídíte za 49,- Kč. Chicagao Style Dog 115 Kč, Chilli Cheese Dog 125 Kč. V Praze 7, si tak v Kamenické ulici dáte opravdu kvalitní hotdog.

 

dalším podnikem kam můžete zajít na pořádný hotdog je The Street Burgers and Cocktail Bar, kde ale naleznete i nabídků burgerů a mnoho dalšího. V nabídce najdete:

Pokud si chcete udělat dobrý HotDog doma, tak doporučuji do něj přidat opečenou slaninu, chilli papričky a barbeque omáčku, kterou dochutíte ostrou chuť celého pokrmu. Přidat můžete také cibulku a housku lehce opečte. Celý pokrm podávejte ideálně s hranolky. Přejeme dobrou chut.

Publikujte své komentáře

přihlášenMusíte odeslat komentář.